FAQs - Rise (Tianjin) çeliku Sales Co., Ltd

FAQs

FAQ

PYETJET MË TË SHPESHTA

Cilat janë çmimet e juaj?

Çmimet tona janë subjekt për të ndryshuar në varësi të tregut. Ne do të ju dërgoj një listë të përditësuar të çmimeve pas të marrë informacionin tuaj të mëtejshëm.

Çfarë është moq juaj?

Si kërkesë e konsumatorëve për madhësi normale .Nëse madhësia është jo-standarde, ju lutem na kontaktoni me email apo telefon për të konfirmuar moq.

Si mund të marr një mostër për të kontrolluar cilësinë tuaj?

Pas konfirmimit të çmimeve, ju mund të kërkojë për mostra për të kontrolluar cilësinë tonë. ne do t'ju ofrojë të mostrës për të lira.

Sa kohë mund të pres për të marrë mostër?

Mostrat do të dërgohet tek ju me anë të shprehin dhe të arrijë në 3-5 ditë.

Po në lidhje me kohën të çojnë për prodhimin në masë?

Sinqerisht, kjo varet nga sasia e rendit, normalisht mund të ngarkimit 10-20days.

Çfarë është kushtet tuaja të ofrimit të?

Ne pranojmë EXW, FOB, CFR (CNF), CIF, etj Ju mund të zgjidhni një që është kostoja më e përshtatshme ose efektive për ju.

Ku është fabrika e juaj ndodhet? Si mund të vizitoni atje?

Fabrika jonë ndodhet në Komunën Tianjin City, Kinë, Ju mund të fluturojnë në aeroportin Tianjin direkt.

Çfarë është garanci juaj?

Mostrat e lira; certifikatë testi mulli; inspektimit të anijeve ose ndonjë palë e tretë inspektimit në faqen tuaj

Duan të punojnë me ne?


WhatsApp Online Chat!