ERW strukturor tub

Përshkrim i shkurtër:

1. Basic Informacion produktit Emri i produktit: ERW Structural Pipe 2, produkt atributet Markë: Model Rise-çeliku: API 5L, API 5CT, ASTM 53, EN10217 DIN 2458., IS 3589, JIS G3452, BS1387 Certifikata e vërtetimit: API TSG ISO9001 ISO14001 CCEC Origjina: Heibei, China 3. Custom atributet: ERW strukturor tub për llojet e komponentit strukturore, pjesë, lëngu transmetojë tub çeliku Grade BS: 1387, EN10217: S185, S235, S235JR, S235 G2H, S275, S275JR, S355JRH, S355J2H , St12, ST13. ASTM A 53 gr. A, Gr B, G ...


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  1. Informacion bazë të produktit

  Emri i produktit: ERW Structural Pipe

  2, atributet produkt

  Markë: Rise-çeliku

  Model: API 5L, API 5CT, ASTM 53, EN10217 DIN 2458., IS 3589, JIS G3452, BS1387

  Certifikata e vërtetimit: API TSG ISO9001 ISO14001 CCEC

  Origjina: Heibei, China

  3. Custom atributet:

  ERW strukturore tub për llojet e komponentit strukturore, pjesë, lëngu transmetojë tub

  çeliku Grade

  BS: 1387, EN10217: S185, S235, S235JR, S235 G2H, S275, S275JR, S355JRH, S355J2H, St12, ST13.

  ASTM A 53 gr. A, B gr, Gr C, Gr.D

  API 5L: A, B, X42, X46, X52, X56, X60, X65 X70

  GB / T9711: L175, L210, L245, L290, L320, L360, L290, L320, L360, L390, L415.

  GB / T3091, SY / T5037, SY / T 5040, CJ / T 3022: Q195, Q215, Q235, Q275, Q295, Q345,

  Size:

  Diametri jashtme: 6mm-610mm (1/16 "-24")

  Wall Trashësia: 0.3mm-22mm

  Length: 0.5mtr-20mtr

  End: skajet katrore (prerë drejtë, pa prerë, dhe prerë pishtar). Ose beveled për.
  informacion 4. Transaction

  Çmimi: 400 USD / ton ~ 600USD / ton

  e pagesës: T / T (në 30deposit paraprakisht, 70balance kundër copyB / L ose L / C, në shikim 100irrevvicabe.)

  kapacitet të furnizimit: 10000 ton

  kohë për dorëzim: 10- 30 ditë

  paketim Konvencionale: rroba PVC / pako / kërkesat e klientit

   

  5. Product Description:

  Emri i produktit ERW Structural tub

  OD 21.3mm-660mm (1/2 "-40")

  WT 1.5mm-22.2mm

  Gjatësi 0.3m-18m

  Për eksport dhe gjatësi të rastit, në përgjithësi 5-5.8meters, për 20ft enë

  Për eksport dhe gjatësi fikse, në përgjithësi 6-12M, për 40ft enë

  Gjithashtu mund të jetë fikse gjatësi si 5.8M, 6m 11.8, si për kërkesën tuaj.

  Materiali BS: 1387, EN10217: S185, S235, S235JR, S235 G2H, S275, S275JR, S355JRH, S355J2H, St12.

  ASTM A 53 gr. A, B gr, Gr C, Gr.D

  API 5L: A, B, X42, X46, X52, X56, X60, X65 X70

  GB / T9711: L175, L210, L245, L290, L320, L360, L290, L320, L360, L390, L415.

  GB / T3091, SY / T5037, SY / T 5040, CJ / T 3022: Q195, Q215, Q235, Q275, Q295, Q345,

   

  BS Standard 1387 BS, EN10296, BS EN10025, BS EN10219, JIS G3452-2004, JIS G3445-2006, JIS G3444-2006, JIS G3456-2004, DIN 17175, DIN 2448, DIN 2444, ASTM A53-2007, ASTM A671- 2006 ASTM A53M-2007, API 5L

  Sipërfaqja pikturë Zi, bojë llak, anti naftës ndryshk, hot galvanizuar, të ftohtë galvanizuar, 3PE, etj

  Aplikimi Përdoret për hedh, tub linjë për naftë dhe gaz natyror, tub strukturore, transferimit të ujit, pulpë ose fuid tjera, si dhe në industrinë kimike, ndërtimit dhe inxhinierike të energjisë

  Paketimi kapele plastike në të dyja anët, pako çeliku, qese të endura apo acc. të customers'request

  Certifikata ISO9001, API, ISO4001

  Kohë për dorëzim në kohën e dorëzimit dhe përgjigje të shpejtë ndaj hetimit blerës

  Dërgesë me enë ose me anije breakbulk

  Kapaciteti 250000 ton / vit

  produktet kryesore

  1. tub çeliku Seamless

  2. damar Drejt tub çeliku ngjitur (ERW / LSAW)

  3. Spiral tub çeliku ngjitur (SSAW)

  4. tub çeliku i galvanizuar

  5. PE tub çeliku veshja

  6. pajisje tub: bërryl, tee, reducer, fllanxhë, etj

  Avantazhet 1. çmim të arsyeshëm me cilësi të shkëlqyera

  2. aksioneve të bollshme dhe të ofrimit të shpejtë

  3. Rich furnizimit dhe eksportit përvojë, shërbim i sinqertë

  4. forwarder Reliable, 2-orë larg nga porti.

   

   

   

   

   

   

   

   

   


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat!