ERW shtresë tub

Përshkrim i shkurtër:

1. Basic Informacion produktit Emri i produktit: ERW Veshje Pipe (produkt propozim klasifikimi emri përmban emrin, dhe përmban 2-3 specifikimet, materiale, ngjyra, gjatësia 60-80 karaktere sugjerojnë) 2.Produkt atribuon Markë: Model Rise-çeliku: API 5L , API 5CT, ASTM 53, EN10217 DIN 2458., IS 3589, JIS G3452, BS1387 Certifikata e vërtetimit: API TSG ISO9001 ISO14001 CCEC Origjina: Heibei, China 3.custom atributet: (natyra e produktit, ngjyra, materiale, funksioni i , etj) 1) Veshje tub me ...


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  1. Informacion bazë të produktit

  Emri i produktit: ERW Veshje Pipe

  (Produkt propozim klasifikimi emri përmban emrin, dhe përmban 2-3 specifikimet, materiale, ngjyra, gjatësi 60-80 karaktere sugjerojnë)

  atributet 2.Produkt

  Markë: Rise-çeliku

  Model: API 5L, API 5CT, ASTM 53, EN10217 DIN 2458., IS 3589, JIS G3452, BS1387

  Certifikata e vërtetimit: API TSG ISO9001 ISO14001 CCEC

  Origjina: Heibei, China

  3.custom atributet: (natyra e produktit, ngjyra, materiale, funksionit, etj)

  1) tub Veshje nënkupton gypin që është nga përpunimi pas korrozionit, të cilat në mënyrë efektive mund të parandalojë ose ngadalësojë tub çeliku ndodh në rrjedhën e transportit dhe kimike ose elektrokimik reagimi tub çeliku phenomena.Coated mund të në mënyrë efektive të parandaluar ose të ngadalësojnë korrozioni e gypave të çelikut për të zgjatur jetën e shërbimit dhe për të zvogëluar kostot operative tub.

  Aplikacionet e tub Veshje:

  Veshje metalike bazë tub është përfshirë spirale, tub drejtë damar, tub çeliku seamless, etj të cilat janë përdorur gjerësisht në projekte të tubacioneve në fushën e naftës, kimike natyrore, gaz, ngrohje, ujërave të zeza, trajtimin, ujë, urave , strukturave të çelikut, grumbullonin dhe ujë të tjera detare.

  2) Standard:

  DIN 30670: Veshjet Polietileni e tubave prej çeliku dhe pajisje.

  DIN30678: Veshje Polietileni e tubave prej çeliku dhe pajisje.

  SY / T0413-2002: standarde teknike e shtresë polietileni për pipeling çeliku varrosur.

  3) Anti-korrozioni shtresë:

  tub çeliku projekte të ndryshme Veshje extemal zbatohen aktualisht nga kompania jonë, duke përfshirë të vetme-shtresa / me dy shtresa FBE, 2PE, 3PE, 3PP dhe veshja e tjera anti-korrozioni me standartet e kryera si DIN30670, DIN30671, DIN30678, mund / CSA-Z245.21-M92, SY / T4013-2002 dhe SY / T0315-97 ETJ
  Informacion 4. Transaction (informacion i përsosur transaksion, lehtësi për blerësit për të bërë një vendim blerje)

  MOQ: 5ton

  Çmimi: 400 USD / ton ~ 600USD / ton

  e pagesës: T / T (në 30deposit paraprakisht, 70balance kundër copyB / L ose L / C, në shikim 100irrevvicabe.)

  kapacitet të furnizimit: 10000 ton

  kohë për dorëzim: 10- 30 ditë

  paketim Konvencionale: rroba PVC / bundling / kërkesat e klientit

   

  description 5. Product

  1) tub Veshje nënkupton gypin që është nga përpunimi pas korrozionit, të cilat në mënyrë efektive mund të parandalojë ose ngadalësojë tub çeliku ndodh në rrjedhën e transportit dhe kimike ose elektrokimik reagimi tub çeliku phenomena.Coated mund të në mënyrë efektive të parandaluar ose të ngadalësojnë korrozioni e gypave të çelikut për të zgjatur jetën e shërbimit dhe për të zvogëluar kostot operative tub.

  Aplikacionet e tub Veshje:

  Veshje metalike bazë tub është përfshirë spirale, tub drejtë damar, tub çeliku seamless, etj të cilat janë përdorur gjerësisht në projekte të tubacioneve në fushën e naftës, kimike natyrore, gaz, ngrohje, ujërave të zeza, trajtimin, ujë, urave , strukturave të çelikut, grumbullonin dhe ujë të tjera detare.

  2) Standard:

  DIN 30670: Veshjet Polietileni e tubave prej çeliku dhe pajisje.

  DIN30678: Veshje Polietileni e tubave prej çeliku dhe pajisje.

  SY / T0413-2002: standarde teknike e shtresë polietileni për pipeling çeliku varrosur.

  3) Anti-korrozioni shtresë:

  tub çeliku projekte të ndryshme Veshje extemal zbatohen aktualisht nga kompania jonë, duke përfshirë të vetme-shtresa / me dy shtresa FBE, 2PE, 3PE, 3PP dhe veshja e tjera anti-korrozioni me standartet e kryera si DIN30670, DIN30671, DIN30678, mund / CSA-Z245.21-M92, SY / T4013-2002 dhe SY / T0315-97 ETJ

  Lloj shtresë shtresë shtresë me trashësi shtresë

  tre shtresa polietileni Brenda shtresës: epoxy (Green) 2.0-4.5mm

  Mid shtresa: adhensive (e bardhë)

  shtresa e jashtme: polietileni (të zezë)

  Dy shtresat polietileni Brenda shtresës: 2.0-4.5mm adhensive

  Shtresa e jashtme: polietileni

  Epoxy epoxy 200-400um

  Dy shtresat epoxy shtresë Inside: epoxy (green) 400-800um

  shtresa e jashtme: intensiteti epoxy (Sage green)

  tri shtresa polietileni Brenda shtresës: expoxy (green) 2.5-3mm

  Mid shtresa: adhensive (e bardhë)

  Jashtë shtresës: polypropylene (bardhë)

   

  Llojet e anti-korrozioni veshja

  1.FBE anticorrosive epoksi power.FBE strukturë epoksi ruajtës: electyostatic spërkatje veshja epoksi në sipërfaqen e tubit, nje filmi. Veshje ka një operacion shtresë është e thjeshtë, të mirë të pastër, rezistenca e ndikimit dhe pronat përkulje e veshjes, avantazhet e rezistencës temperaturë.

  2. 2PE / 3PE korrozioni: Struktura 2PE / 3PE korrozioni: sipërfaqja çeliku elektrostatike spërkatje të energjisë epoxy dhe binder spango lateral lateral Veshje plagë polietileni, e kombinuar me tre punën e shkëlqyer, atje duke përmirësuar ndjeshëm cilësinë e përgjithshme të korrozionit të pipe.Resistant për korrozioni kimike, nxjerrje cathodic, rezistenca ndaj performancës mekanike dëmtimit.

  3 katran epoksi: qymyr strukturë tar epoksi: rrëshirë epoksi i bërë + mbushës katran katran shtresë anticorrosive në sipërfaqe të çelikut pëlhurë xhami të veshura, si formimi shtresë Reinforcenment korrozioni, përdorur zakonisht ne tub mur corrosion.Thickness 0.5 ~ 1.0mm.


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat!