bërryl

Përshkrim i shkurtër:

1. Basic Informacioni i produktit Emri i produktit:. Fittings-bërryl (tub, bërryla janë përdorur kryesisht për lidhjen e dy tuba ose tuba, dhe ose e pjesës së dytë të botës është në lidhje me mënyrën e duhur 2, produkt atributet Markë: Rise-çeliku Model: Lloji LR 30,45,60,90180 shkallë SR 30,45,60,90180 shkallë 1.0D, 1.5D, 2.0D, 2.5D, 3D, 4D, 5D, 6D, 7D-40D Certifikata e legalizuara:. API TSG ISO9001 ISO14001 CCEC Origjina: Heibei, China 3, porosi atributet: (natyrën e produktit, ngjyra, materiale, functio ...


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  1. Informacion bazë të produktit
  Emri i produktit: Fittings-bërryl
  . (Tub, bërryla janë përdorur kryesisht për lidhjen e dy tuba ose tuba, dhe ose e pjesës së dytë të botës është në lidhje me mënyrën e duhur
  2, atributet produkt
  Markë: Rise-çeliku
  Model: Lloji LR 30,45,60,90180 shkallë SR 30,45,60,90180 shkallë
  1.0D, 1.5D, 2.0D, 2.5D, 3D, 4D, 5D, 6D, 7D-40D.
  Certifikata e vërtetimit: API TSG ISO9001 ISO14001 CCEC
  Origjina: Heibei, China
  3, me porosi atributet: (natyra e produktit, ngjyra, materiale, funksionit, etj)
  Size
  Seamless bërryl: 1/2 "-24", DN15-DN600
  ngjitur bërryl: 4 " -72 ", DN150-DN1800
  Wall Thinkness
  Sch10, sch20, sch30, STD, sch40, sch60, XS, sch80, sch100,
  Sch120, sch140, sch160, XXS, STD, sch5s, sch20s, sch40s, sch80s
  trashësia maksimal: 120 mm
  Materiale
  çeliku të karbonit: ASTM / ASME A234 WPB WPC
  Aliazh çeliku: ASTM / ASME A234 WP 1-WP 12-WP 11 WP 22 WP 5-WP 91 WP 911
  çelikut stanless: ASTM / ASME A403 WP 304-304L-304H-304LN-304N
  ASTM / ASME A403 WP 316-316L-316H-316LN-316N-316Ti
  ASTM / ASME A403 WP 321-321H ASTM / ASME A403 WP 347-347H
  çeliku temperaturë të ulët: ASTM / ASME A402 WPL 3-WPL 6
  Performancë të lartë: ASTM / ASME A860 WPHY 42-46-52-60-65-70
  Specifikimet për tub bërryl
  gamë të prodhimit
  jashtë diameter 1/2 "-72" DN150-DN1800
  Wall trashësi 2mm ~ 120mm
  radius lakimi R = 1D ~ 10D
  kënd Produkt 0 ~ 180

  Për urdhërimin bërryla tub, ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni në Hebei
  informacion 4. Transaction
  MOQ: 5ton
  Çmimi: 400 USD / ton ~ 600USD / ton
  e pagesës: T / T (në 30deposit paraprakisht, 70balance kundër copyB / L ose L / C, në shikim 100irrevvicabe.)
  kapacitet të furnizimit: 10000 ton
  kohë për dorëzim: 10- 30 ditë
  paketim Konvencionale: rroba PVC / bundling / kërkesat e klientit

  5. Product Description:

  Produkte bërryl
  Size Seamless (SMLS) Bërryla: 1/2 "-24", DN15-DN600
  Butt ngjitur bërryla (damar): 24 "-72" DN600-DN1800.
  Lloji LR 30,45,60,90180 shkallë SR 30,45,60,90180 shkallë
  1.0D, 1.5D, 2.0D, 2.5D, 3D, 4D, 5D, 6D, 7D-40D.
  SCH10 Trashësia, SCH20, SCH30, STD SCH40, SCH60, XS, SCH80, SCH100, SCH120, SCH140, SCH160, XXS.
  Standard ASME, ANSI B16.9;
  DIN2605261526162617,
  JIS B2311, 23.122.313;
  EN 10253-1 EN 10253-2.
  Material ASTM çeliku karbonit:. ASTM A234WPB, A234WPC, A420WPL6,

  Alloy Steel: A234WP12, A234WP11, A234WP22, A234WP5, A420WPL6, A420WPL3
  çeliku DIN Carbon: St37.0, St35.8, St45.8
  Stainless steel: 1.4301,1.4306,1.4401,1.4571
  çeliku aliazh: 1.7335,1.7380,1.0488 (1,0566)
  JIS çeliku i karbonit: PG370 PT410.
  Stainless steel: SUS304, SUS304L, SUS316, SUS316L, SUS321
  çeliku Alloy: PA22, PA23, PA24, PA25, PL380
  GB 10 #, 20 #, 20G, 23g, 20R, Q235,16Mn, 1Cr5Mo, 16MnR,
  12CrMo, 12CrMoG, 12Cr1Mo
  trajtim sipërfaqësor vaj transparent, ndryshk-provë vaj të zi apo të nxehtë galvanizuar
  Paketimi Në raste të pyllëzuar apo paleta, ose si për clients'requirements
  Zbatime të naftës, kimike, makineri, bojler, të energjisë elektrike, ndërtimit të anijeve, papermaking, ndërtimit, etj
  Certifikimi API 5L, API 5CT, CE, ISO 9001
  Delivery herë 7, pas marrjes së pagesës të avancuar, kanë ~ aksioneve
  dizajn të veçantë si vizatimi juaj
  Test Direct-lexim spektograf, makine Hydrostatic testimi,
  X-ray detektor, detektor tejzanor krisje, magnetik grimcë
  detektor, etj
  Inspektimi Me Përbërja kimike dhe mekanike Prona Analiza;
  Dimensionale dhe Visual Inspektimit, edhe me Inspektimit Nondestructive

  Paketa gjashtëkëndësh Shape Bundle, të mbuluara me pëlhurë gomuar, kontejnerët ose në masë


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat!