Rreth Nesh - Rise (Tianjin) çelikut Sales Co, Ltd

Rreth nesh

Profili i kompanisë

Rise Steel është një manufactuerer dhe eksportues i tub çeliku. Kompania është e vendosur në portin Tianjin, portit më të madh të plotë dhe një port të rëndësishëm të tregtisë së jashtme, të angazhohen në menaxhimin e prodhimit tub çeliku rreth 20 kompani vjetësh.Lajmi është një sipërmarrje të teknologjisë së lartë intigrated me prodhimin e pavarur dhe shitjes business.We janë të përkushtuar me konceptin e "inovacionit, teknologjisë dhe të shërbimit".

 

Fabrika jonë është themeluar në Cangzhou e Hebei - qytetin e lindjes të Kinës tubacionit Pajisje. Ne posess pajisje të përparuara vendas dhe të huaj të tilla si linjat 16- spirale-çeliku prodhimit tub prodhimin 219-3620mm diametër, trashësi muri 4-30 mm dhe 4 katër automatike JCOE tub çeliku linja të përparuara të prodhimit të specializuar në prodhimin e drejtë hark double-njëanshme zhytur tub, dhe specifikim i produkteve saldim në këtë linjë eshte 400 - 1500 mm për diametër, 3 m-12 m për gjatësi, 8 mm-60 mm për trashësi të murit, 3 linja katror dhe drejtkëndëshe prodhimit automatike dhe hydrotermal formimin e prodhimit line.The avancuar pajisjet janë përdorur për të prodhuar tuba katror çeliku me 30-800mm për diametër, 3-40 mm për trashësi mur dhe tuba seamless çeliku me 325-1420mm për diametër, trashësi 8-40mm mur. Produktet janë përdorur gjerësisht në prodhimin e makinerive, ndërtimit të anijeve, automobil, rritje të lartë ndërtesa, strukturë e madhe e çelikut, strukturë çeliku strehim, miniera, mbështetje çeliku, të transportit të gazit, të transportit të ujit, platformë transport minierave të naftës, etj 


WhatsApp Online Chat!