• 01
 • 02
 • 03
 • 04
Strukturat Seamless Tube

Strukturat Seamless Tube

CRA (aliazh rezistent korrozioni) tub veshur dhe tub rreshtuar aplikuar për mjedisin anti-korrozioni, ata kanë qenë konsideruar si
Lexo më shumë
tub Seamless Veshje

tub Seamless Veshje

CRA (aliazh rezistent korrozioni) tub veshur dhe tub rreshtuar aplikuar për mjedisin anti-korrozioni, ata kanë qenë konsideruar si
Lexo më shumë
LSAW shtresë tub

LSAW shtresë tub

CRA (aliazh rezistent korrozioni) tub veshur dhe tub rreshtuar aplikuar për mjedisin anti-korrozioni, ata kanë qenë konsideruar si
Lexo më shumë
ERW tub Transmission

ERW tub Transmission

CRA (aliazh rezistent korrozioni) tub veshur dhe tub rreshtuar aplikuar për mjedisin anti-korrozioni, ata kanë qenë konsideruar si
Lexo më shumë
SSAW tub Transmission

SSAW tub Transmission

CRA (aliazh rezistent korrozioni) tub veshur dhe tub rreshtuar aplikuar për mjedisin anti-korrozioni, ata kanë qenë konsideruar si
Lexo më shumë
SSAW shtresë tub

SSAW shtresë tub

CRA (aliazh rezistent korrozioni) tub veshur dhe tub rreshtuar aplikuar për mjedisin anti-korrozioni, ata kanë qenë konsideruar si
Lexo më shumë
LSAW tub Transmission

LSAW tub Transmission

CRA (aliazh rezistent korrozioni) tub veshur dhe tub rreshtuar aplikuar për mjedisin anti-korrozioni, ata kanë qenë konsideruar si
Lexo më shumë
ERW strukturor tub

ERW strukturor tub

CRA (aliazh rezistent korrozioni) tub veshur dhe tub rreshtuar aplikuar për mjedisin anti-korrozioni, ata kanë qenë konsideruar si
Lexo më shumë

për rritjen e

RISE është e vendosur në Kinë dhe ka shërbyer kompanitë e naftës dhe gazit nga viti 2007, ne të sigurojë ndihmë në gjendje dhe të produkteve përfshirë API 5L Line tub, karbon dhe aliazh tub, zorrë dhe tub, pllakave të çelikut, Sucker Rod, Steel Pipe Fittings, valvola, dhe equipmen
Lexo më shumë

pse na zgjodhet ne

 • Eksperienca profesionale

  Ne kemi qenë duke shërbyer kompanitë e naftës dhe gazit për 9 vitet e fundit, të ketë sukses për të arritur fitimprurëse kontrata të plota të kënaqur me konsumatorët më të njohur të veprimtarisë fushë nafte të tilla si Sinopec / CNPC / PEMEX / PDVSA / PTTEP / AMOTIC / ITECO, dhe shumë
 • Prokurimit efikase dhe Inspektimit

  Në mënyrë për të përmbushur kërkesat e tregut të ndryshme dhe për të ruajtur një avantazh konkurrues. Octal ka ngritur një Departament të Prokurimit të specializuar duke përfshirë inspektimin administratave. Nga Auditim Fabrika, duke bërë plane të cilësisë, takimin e para-inspektimit, dëshmitar të prodhimit,
 • Gjurmimi i plotë

  Çdo produkt i vetëm nga oktal është plotësisht gjurmueshme për çdo proces, duke përfshirë kontrollin e lëndëve të para, ngrohje Jo, Batch nr, Produkt nr Pasi materiali jo-kualifikuar është gjetur, që korrespondon test dhe përmirësim do të bëhet në përputhje me rrethanat.

Material Përshkrimi i Projektit tub linjë

Ngjitur tub Line, pa saldim, saldim Metoda gjatësor, materiale çeliku të karbonit, diametër të jashtëm 24 në, pesha nominale 171.29 lb / ft, Wall Trashësia 0,688 në, STANDARD DHE KLASA API 5L B, përfundon DESIGN beveled, jashtë veshja varnished, specifikimet PDVSA shtesë EM-18-00 / 03, LENGTH NOMINALE 40 ft (+/- 2ft), Specifikimet e produktit NIVELI PSL1.
Lexo më shumë

ERW linjë tub për PDVSA, material standarde API 5L X65 PSL1

Material PO text LINE PIPE, ngjitur ERW, MATERIAL karboni Steel, diametër të jashtëm 16 në, PESHA NOMINALE 82.77 lb / ft, Wall Trashësia 0.500 në, STANDARD DHE GARDE API 5L X65M, përfundon DESIGN BELEVED, saldim SHAPE gjatësore, JASHTE MILL Veshje veshura, NOMINALE LENGTH 40FT (12m) PRODUKTI DHËNAT LEVEL PSL2, gjatësia nominale: 12M +/- 0.5 M (40 FT +/- 2ft)
Lexo më shumë

eksportuar pajisje tub çeliku e ASTM A234 WPB bërryl

Çeliku ELBOW 45 shkallë dhe 90 gradë, madhësi nga 1 1/2 në deri 8, trashësi SCH 40, SCH DT, SCH 80, LBS 6000, MATERIAL ASTM A234-WPB; Koncentrik REDUKTIMI SCH 20 X SCH 40, diametër prej 2 në në 8 në, MATERIAL STANDARD dhe notat ASTM A234-WPB, Tees çelikut në madhësive të ndryshme, kapele dhe nipples.
Lexo më shumë

Projekti Case

CRA (aliazh rezistent ndaj korrozionit) tub veshur dhe tub të veshur aplikuar për anti-korrozioni
Lexo më shumë
WhatsApp Online Chat!