Прашања и одговори - Подемот (Тијанџин) челик Продај копродукции, Ltd

Најчесто поставувани прашања

Најчесто поставувани прашања

НАЈЧЕСТО ПОСТАВУВАНИ ПРАШАЊА

Кои се вашите цени?

Нашите цени се предмет на промена во зависност од пазарот. Ние ќе ви испратиме ажурирана ценовникот по добиете повеќе информации.

Која е вашата MOQ?

Како на барање на клиентите за нормална големина .Ако големина е нестандардни, ве молиме контактирајте со нас преку е-пошта или телефон за да се потврди MOQ.

Како можам да добијам примерок за да се провери вашиот квалитет?

По потврдата цена, може да се бара за примероци за да се провери нашиот квалитет. ние ќе ви обезбеди примерок за слободни.

Колку долго може да очекуваат да добијат примерок?

Примероците ќе бидат испратени до вас преку Express и пристигне во 3-5 дена.

Што е со олово време за масовно производство?

Искрено, тоа зависи од количината на ред, нормално може да се товари 10-20days.

Која е вашата смисла на испорака?

Ние прифаќаме EXW, ФОБ, ЦФР (CNF), CIF, итн Можете да изберете оној кој е најзгодно и исплатливи за вас.

Каде се наоѓа вашата фабрика? Како можам да ја посетите таму?

Нашата фабрика се наоѓа во Тијанџин општина град, Кина, .You можат да летаат на аеродромот во Тијанџин директно.

Која е вашата гаранција?

Бесплатни примероци; сертификат мелница тест; инспекција превозот или било која трета страна инспекција на вашиот сајт

Сакаат да работат со САД?


WhatsApp Онлајн Chat!