Контакт - Подемот (Тијанџин) челик Продај копродукции, Ltd

Контактирајте не

fvwefn

адреса

Caigongzhuang индустрија простор, Jinghai округ, Тијанџин, Кина

fwqf

Е-пошта

             sales9@rise-steel.com

adsdwq

телефон

Леи Xiu: 13516182750

Џејсон Жанг: 13832711155

Џанг Веи: 188 9498 0000

часа

Понеделник-сабота: 8:30-17:30

 Недела: Затворено

Сакаат да работат со САД?


WhatsApp Онлајн Chat!