За нас - Подемот (Тијанџин) челик Продај копродукции, Ltd

за нас

Профил на компанијата

Подемот челик е manufactuerer и извозник на челични цевки. Компанијата е лоцирана во Тијанџин пристаниште, најголемиот сеопфатна порта и важна надворешна трговија пристаниште, се вклучени во управувањето на производство на челични цевки речиси 20 години.Во компанија е високо-технолошки претпријатие intigrated со независни производство и продажба business.We се посветени на концептот на "иновации, технологија и услуги".

 

Нашата фабрика е формирана во Cangzhou на Хебеј - родниот град на Кина гасовод опрема. Ние поседуваат напредни домашни и странски капацитети, како што 16- спирала челични цевки производство линии за производство на 219-3620mm дијаметар, дебелината на ѕидот 4-30 mm и 4 четири напредни автоматско JCOE челични цевки производствени линии, специјализирана за производство на прав двострано ЕПП заварување цевка, и спецификација на производи во оваа линија е 400 - 1500 mm за дијаметар, 3 m-12 m за должина, 8 mm-60 mm за дебелина на ѕид, 3 квадратни и правоаголни автоматски линии за производство и производство формирање хидротермални line.The напредни опрема се користи за да се произведе квадратни челични цевки со 30-800mm за дијаметар, 3-40 mm за дебелината на ѕидот и лесна челични цевки со 325-1420mm за дијаметар, 8-40mm дебелина на ѕид. Производи се користат во машини за производство, бродоградба, автомобили, високи згради, големи челична конструкција, челична конструкција домување, мои, поддршка челик, гас, вода транспортот, рударството за транспорт на нафта платформа, итн 


WhatsApp Онлајн Chat!